Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudok csinálni ezzel? Sürgős!

Mit tudok csinálni ezzel? Sürgős!

Figyelt kérdés
Volt egy hatalmas pattanás az arcomon de elkapartam úgyhogy mostmár inkább csak egy nagy véres lyuk. Ha akarom el tudom tüntetni sminkkel csak az a baj hogy holnap osztály kirándulás lesz. Egy fürdőhelyre megyünk és ha belemegyek a vízbe minden smink lejön rólam az pedig nagyon ciki lesz. Lehet ezzel csinálni valamit hogy holnapra ne legyen egy ilyen hatalmas seb az arcomon?
2014. jún. 2. 13:23
 1/3 anonim válasza:

Teafa vagy parfüm rá, hogy el ne fertőződjön, vissza ne gyulladjon, mert akkor még piros is lesz, vidd is magaddal kirándulásra. A klóros vízben ki fog ázni a seb, az is segít a gyulladáson, gyógyulásnak.

Eltüntetni sajnos nem lehet ilyen gyorsan, de szerintem nem fog megnyílni a föld emiatt, biztos volt/van a többieknek is pattanásuk. Ha kérdezik, még akár mondhatod is, hogy ja, csak elkapartam, semmi komoly, majd elmúlik. Ha lazán fogod fel, általában nem ugranak rá a többiek se. Hajrá :)

2014. jún. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha kamillát rakok rá az mit csinál vele?
2014. jún. 2. 13:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Jóddal tisztítsd ki és kend be Tetran krémmel, az gyorsan gyógyítja, holnap reggel is tehetsz rá kis tetrant és egy picike tapasszal letapasztod, az sem szép, de még mindig jobban néz ki, mint egy nagy seb.
2014. jún. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!