Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tudtok olyan magán trauma...

Tudtok olyan magán trauma helyet, ahol foglalkoznak sebészeti beavatkozással (Bp, K-E megye, Fejér, Győr)?

Figyelt kérdés

Voltam a nagy államiban, és kb se a fülemnek se a szememnek nem akartam hinni, hogy mi megy ott. Ezek se a fájdalomcsillapítót nem ismerik, a személyzet viselkedése egy agyrém, na és nem utolsó sorban persze lazán arra célozgat sorozatosan, hogy adjak már neki lóvét és akkor megcsinálja. Ha meg nem adok, akkor "á jó lesz az úgy is" a hozzáállás. Közben jött valaki akinek a lábát kb átszúrta valami vas, nehogy azt higgyétek h legalább kis fájdcsillapító vagy akármi, jó 10 percig zengett az emelet, úgy ordított, mert az agybeteg neki esett, aztán csak húzta és húzta, vagyis kitépte belőle. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ilyen van, de hát megtapasztaltam.


Ugye normálisabb helyeken ezt minimum propofollal megoldják, de itt ugyan már, kibírja ... Hát hogyne.


Szóval van olyan sebészeti centrum, ahol emberi módon ellátnak egy sérülést?

(most nem azért, de ha egy gyomortükrözéshez is -persze magán helyen- be tudnak altatni ultrarövid iv. anesztetikumokkal, és természetesen ambuláns módon, mert max 2 óra és már semmi hatása a propofol + midazolam koktélnak, akkor nem értem, ekkora fájdalmat miért is kell az embernek eltűrnie ...).


Megköszönném az infókat!


2014. jún. 8. 12:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!