Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Honnan tudom hogy megrepedt-e...

Honnan tudom hogy megrepedt-e a csontom?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam focizni, es mikor mentunk le a palyarol, fordultam hatra. Lenduletbol belevertem a csuklom felett a korlatba. a korlatrol lejott a festek, a kezemet pedig nem tudom mozgatni. Rontgenre epp nincs lehetosegem elmenni. Korulotte egy hatalmas fekete folt van, de ez belul faj iszonyatosan, a folt csak mellekes. Normalis valaszokat,legy szives. 13/L.

2014. jún. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig csak a röntgen mond biztosat.
2014. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Röntgen.
2014. jún. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Leghamarabb sajnos csak 3 nap multan tudok elmenni rontgenre.
2014. jún. 8. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
És 13 évesen mi az, ami ilyen fontos, és halaszthatatlan, hogy csak három nap múlva tudsz elmenni?
2014. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ejj de tudtam, hogy megkapom ezt.(: Nem publikus, hogy hol vagyok es emiatt nem tudok elmenni, egyszeruen nem, es kesz. Ha addig valami baja lesz, akkor igy jartam, sajnalom.
2014. jún. 8. 17:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Akárhol is vagy, ügyelet csak van a környéken, ahova el tudsz slattyogni.
2014. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!