Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kifordult a boka/ínszalag...

Kifordult a boka/ínszalag húzódással mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja történt az eset, mikor délutánosból mentem haza.Léptem fel volna otthon a lépcsőre, de belebotlottam az otthon lévő papucsokba, szandálokba(villany nem volt felkapcsolva).Kifordult vagy 90 fokot a bokám, nem akar meggyógyulni.Van úgy, hogy érzem, hogy kezd elmúlni a fájdalom 2 hét alatt, de egy kis rossz mozdulat és máris megint nagyon fáj...kezdődik miden elölről. Járni tudok vele, de sajnos túrázni nem mertem vele elmenni. Keressek fel dokit? Vagy van erre valamilyen kenőcs?

2014. jún. 17. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp menj el dokihoz, nehogy hosszú távon valami nagyobb baj legyen. Menj biztosra. :)
2014. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó.De melyik dokihoz?

Háziorvoshoz meg sztk-ba csak utólsó esetben mennék.

Nincs valami magánrendelés erre?(vagyis, mi a magánrendelés neve?)

2014. jún. 18. 04:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, beutaló nem kell, én is oda mentem ilyennel, megröntgenezte, de szerencsére nem volt törés, így azt mondta, hogy pihentessem, polcoljam fel és borogassam.
2014. jún. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!