Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Túl sokat nyújtottam a térdemr...

Túl sokat nyújtottam a térdemre, mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Pár hónapja túl sokat nyújtottam rá mert hülye voltam kb fél órát mindkét térdemre, nem dagadt be de azóta elég rossz ,edzeni sem tudok vele illetve ha kisebb hideg éri már nagyon fáj:(( igazábol menni még tudok vele az nem jelent gondot csak a leírtak. A dokim felírt egy traumeel nevű kenőcsöt de nem nagyon használ, az ortopédus meg hónapok múlva adott időpontot kérlek segítsetek:(( bármilyen tipp jól jön

2014. jún. 26. 21:08
 1/1 anonim válasza:
Szia, hát lehet már korai. De elég ismerős helyzet. Nekem is volt már hogy túlnyújtottam. Hát ez idő kérdése. Próbáld nem erőltetni jeges borogatás, aztán pihentesd sokat.
2015. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!