Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hirtelen térd porckopásra...

Hirtelen térd porckopásra melyik porc regenerálo készítményt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A lányomnak porc elhalás van a térdében, ő ezt szedi: JutaVit glukozamin kondroitin MSM tabletta

A vőm pedig ezt: Porc Vita C filmtabletta DR.CHEN

Mindkettő jó.

2014. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
porcelhalás? az nem hangzik túl jól. Ö mióta szedi, mert nekem azt mondtàk a patikàban hogy minimum három hónapig kell szedni öket.
2014. júl. 14. 22:37
 3/11 anonim ***** válasza:

10 éve állapították meg, akkor Dona port kapott.

Évek óta úgy szedi, hogy az első hónapban napi 2 szemet, a második és a harmadik hónapban napi 1 szemet. Ezt ismétli 10-12 havonta. (tehát 3 hónapig szedi, 7-9 hónapig nem)

Kerülnie kell az ugrást, futást.

2014. júl. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem beres porcero. +pihenes, kimeles.
2014. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia,


Javaslom, ha ilyen mértékü a kopás, akkor sportolok számára kifejlesztett táplálék kiegészítök közt keress. Nagyobb dózisú hatóanyag, mindamellett egyébként olcsóbbak is, mint ezek a divatbóvlik. Scitec nutrition, vagy Biotech bolt biztos van városodban.

2014. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A "BIOCOM" Joint Komplex készítménye természetes anyagokból épül fel,tehát a beépülés jóval eredményesebb. Ha érdekel, keress meg.Nem gyógyszer!
2014. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Proenzi3- minimum 20 évig
2014. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Dona, Proenzi, MSM, Zöldkagyló kivonat és társaik alapvetően jók, de figyelj, mert több is van, ami mellé még kell valami, ami segíti a felszívódását.


Gyuri bácsi (a bükki füvesember) a kocsonyát ajánlja (belsőleg, de külsőleg is).


A "Scitec nutrition" és "Biotech" nem gyógyászati cégek, hanem optimistán megközelítve sport kellékesek. Nem mondanék rájuk rosszat konkrét bizonyíték nélkül, de úgy gondolom, hogyha baj van, akkor nem ők fognak segíteni.

2014. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sport táplálék kiegészítőt ajánlanék én is, de én sem a két fentebb említettet, hanem egy minőségibbet: a Peak-től az Arthro Stack nevű készítményt.
2014. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én ismerek egy új keszítményt, a neve Cartinorm. Itt sok hasznos infot olashattok róla: www.cartinorm.hu

Nekem azért vált be, mert sokkal magasabb a hatóanyagtartalma!

2014. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!