Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elfeküdtem a hátam vagy...

Elfeküdtem a hátam vagy valami más gond?

Figyelt kérdés

- 1nap. Haverokkal nyaraltunk, első nap a földön aludtam.

- 2nap. Csúzdáztunk és a strandoltunk a csúzdán szereztem némi ütődést, de nem fájt a hátam, és este rohadt puha ágyon aludtam amut sose szoktam.

- 3nap. Ismét puha ágy és hiányos öltözet az éjszakában.

- 4nap. Iszonyatos fájdalom a jobb oldali bordáim alatt hátul nem tudok, ülni,veküdni és állni se táskával. Ha viszont nagy levegőt veszek jobban fáj és ugyan ott inkább tompa folyamatos fájdalmat érzek, de ritkán beszúr. Most hogy itthon vagyok a kemény ágyamon, most is fáj bárhogy fekszem. De a hason fekvés a legfájdalmasabb, ha a felső testem feljebb van mint a derekam. Vajon mi a bajom, mennyi idő alatt javul meg és mi volt a legnagyobb gond. (Nagy mennyiségű alkohol fogyasztás a 3nap éjszakáján a fájdalmas reggel előtti napon)



2014. júl. 26. 13:59
 1/2 A kérdező kommentje:
A kérdés óta eltelt 2 nap és csak nagyon minimálisan javult a dolog.
2014. júl. 28. 09:11
 2/2 mi a fene ***** válasza:
röntgen, de szerintem csak húzódás !
2014. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!