Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ugyanúgy menjek be 5 percre a...

Ugyanúgy menjek be 5 percre a szoliba, vagy kevesebbre?

Figyelt kérdés
Ma voltam, de eredetileg 3 percet kértem, erre mondj a csaj ott hogy legalább 5-öt vegyek mert a 3 perc alatt még a csövek sem melegszenek be. Jó, vettem 5-öt, rá két órára kezd pirosodni a bőröm: leégtem... Hétfőn mennék vissza (ha nem múlik el akkor nem), de nem tudom hogy megint 5 percre menjek vagy inkább maradjon a 3, esetleg 4?

2014. aug. 2. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Börrákot akarsz kapni?
2014. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Leeget borrel nem szabad szolizni.
2014. aug. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Ne menj hétfőn.
2014. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Komolyan mondom, nem tudtok végigolvasni egy 3 soros leirást?! Ott irja feketén hogy, idézem : "Hétfőn mennék vissza (ha nem műlik el akkor nem)"...

Nem azt kérdeztem hogy mikor menjek hanem hogy aki volt igy és tapasztalta már, az ugyanúgy bement ugyanannyi percre következő alkalommal vagy kevesebbre ment?


Biztos hogy leégve nem megyek, azért idióta én sem vagyok...

2014. aug. 2. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!