Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pofon után fülzúgás, halláskár...

Pofon után fülzúgás, halláskárosodás, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este történt egy kis baleset, és azóta zúg a fülem, és olyan érzésem van mintha bedugult volna, ezáltal rosszul hallok. Nem merek orvoshoz menni, mert nem szeretném elmondani neki, hogy mi történt (nem vagyok megfélemlítve, sosem vertek-ütöttek meg, de szerintem érthető ha valaki erre nem büszke) és hátha valakinek már volt hasonló tünetekkel járó fülsérülése. Mit tegyek vele, csak pihenjek vagy próbáljam borogatni, esetleg mindenképp keressek fel egy orvost?

2014. aug. 5. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elmondod mi történt itt.
2014. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elmész orvoshoz, hogy szarul hallasz mostanában de a körülményekről nem beszélsz. Megmondja mi a bajod, hogyan kezeld. Szerintem ha még látszódna a sérülésen, hogy mi okozta, akkor sem kérdezné meg leesik neki, hogy nem akarsz róla beszélni.
2014. aug. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ilyennel keresd fel az orvost..egyrészt ő mégis többet tud mondani, másrészt, ha meg kell valamit vele csinálni, hogy ne legyen halláskárosodásod, esetleg ne zúgjon a füled megteszi..:) Megmondod ütés érte a füled és kész. Semmi cink nincs benne.
2014. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát én mielőbb sietnék az orvoshoz.
2014. aug. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp menj az orvoshoz, megsérülhetett vagy akár ki is szakadhatott a dobhártyád, és az nem fog meggyógyulni magától.

Szóval ha nem akarsz megbékülni azzal, hogy most már örökre ilyen, akkor doki.

2014. aug. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!