Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Halláskárosodás?

Halláskárosodás?

Figyelt kérdés

Károsodhat a hallásom sportlövészeten, ha nincs rajtam fülvédő? Nem rendszeresen, csak egyszeri alkalommal.

(sörétes puska és 30.06-os)



2014. aug. 10. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez regenerálódni fog valamennyire, vagy végleges?
2014. aug. 10. 14:02
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem fáj, meg nem is sípol a fülem, csak olyan mintha be lenne egy kicsit dugulva és furcsán hallok rá. (csak az egyik).

(olyan 50 sörétet lőttem el, azt mondták, hogy nem kell fülvédő, mert nem olyan hangos, de én még csak most voltam először, úgyhogy nem volt hozzászokva a fülem)

2014. aug. 10. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Regenerálódhat, ha mákod van. Nem törvényszerű. Ha elmész fülészetre SÜRGŐSEN, ott tudnak neked értágító hatású infúziót/gyógyszert adni, amely segíti a regenerációt, megnöveli az esélyeidet arra, hogy minél jobban megjavuljon - de csak ha gyorsan elmész. Minél később mész, annál kevesebbet fog ez is segíteni.


A furcsa érzés el fog múlni, de ez nem jelenti magának a károsodásnak is az elmúlását, csak hozzászoksz! (Sajnos tapasztalat.) A károsodás változását úgy lehet követni, hogyha megmérik a hallásod.

2014. aug. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És miért van az, hogy csak az egyiket érzem furcsán, a másikra teljesen normálisan hallok, pedig pont az volt közelebb a puskához.
2014. aug. 10. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Változó hogy melyik fül hogy reagál erre. Minél előbb menj orvoshoz hogy gyógyszert kapj aminek következtében még regenerálódhat a hallásod.
2014. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Majd, csak holnap tudok.
2014. aug. 10. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!