Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális h ilyen gyakran sérülök?

Normális h ilyen gyakran sérülök?

Figyelt kérdés
három sportot csinálok egyszerre: kosár, röpi, atlétika. a futásnál nagyon sokszor leszek rosszul, estem már össze. a röpiedzések miatt nagyon gyengék az ujjaim, sokszor nem is tudok írni. kosáron elszakadt már mind a két bokaszalagom és eltört egy ujjam. és a szalagszakadás miatt gyakran megy ki a bokám. nagyon szeretek sportolni, nem tudnám abbahagyni

2014. aug. 11. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is az nem normális dolog, ha összeesésig terhelünk valakit. Azon se csodálkoznék, ha ennek súlyos vége lenne.
2014. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja az úgy volt h megnyertük a kerületi meg a megyei bajnokságot is csapatban és bejutottunk az országos döntőbe. két nappal előtte beteg lettem. ha én nem megyek el a csapatom se indulhat. úgyh elmentem és végigfutottam három km-t, elég gyorsan és hát amint beértem kb a földre zuhantam.
2014. aug. 11. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni menyire alapos orvosi vizsgálatokon vettél részt. Ezek szerint azonban a testfelépítésed nem olyan, hogy szélsőségesnek vehető terheléseknek is képes lenne ellenállni. Találj jobb sportokat, amelyek hozzád illenek.
2014. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de az atlétikát és a kosarat nem hagyhatom abba, imádom és nagyon jók az eredményeim, és sérülten is tudtam játszani/futni
2014. aug. 11. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha h.lye vagy akkor mi nem tudunk mit tanácsolni!

Neked fontosabb az,hogy fiatalon sportolj,de nem normális szinten,mert ez már extrém.

Ha így folytatod 40 éves krordra remegni fog a kezed,nem tudsz majd írni,fájni fognak a kezeid és a lábaid....stb stb.

Az életért áldozatot kell hozni.

Nézz már egy kicsit a jovobe.Igen vannak élsportolok,de az o szerveztuk erosebb jobban bírja a te tested nem erre lett kitalálva.

De ha nem bírod abbahagyni,ami hulyeség,az egészség a legfontosabb,akkor tedd csak tonkre magad.

Nem tudnál ugy sportolni,valami mást hogy kozben nem strapálod roncssá magad???

2014. aug. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!