Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokatörés után mire számíthato...

Fjani87 kérdése:

Bokatörés után mire számíthatok? 3 hete kül- és belboka törést szenvedtem, megoperáltak, belül húzóhurok, kívül karmos lemez, meg csavarok vannak.6 hétig rögzítőt kell hordanom. Lesz még a lábam olyan mint régen? Milyen lesz a gyógytorna.

Figyelt kérdés
Mikor fogok tudni újra rendesen járni? Kb mikor mehetek vissza dolgozni? CNC gépkezelő vagyok.Azt mondták, hogy fél évvel a gyógyulás után vissza kell menni kivetetni a fémeket. Tényleg ki kell venni, nem lehet benne hagyni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 26. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerős, ismerős... alighanem te vagy a történetgyáros.
2014. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elhiszem hogy van itt egy történetgyáros, meg azt is hogy

1-2 embert marhára idegesít is, viszont nekem tényleg el van törve a bokám, és egyáltalán nem vicces, hogy normális válasz helyett ilyeneket irkálsz ide. Kérdésem meg azért van ennyi, mert még soha nem volt eltörve semmim.

Továbbiakban hasznos válaszokat kérek-Köszönöm

2014. aug. 27. 06:21
 3/3 anonim válasza:
Nekem három honapja volt teljesen hasonlo bokatörésem,ugyan úgy fémekkel rögzitették,amit egy év múlva fognak kiszedni.Most a harmadik hónapban lépegetek könyök mankók nélkül.Minden nap bedagad,ég a bokám,és a járásnál fáj.Remélem Ön már jól van,és elfeledte az egészet.Kérdésem is lenne:a fájdalom és a dagadás meddig kisér,fogok_e sántitani,a fémkiszedés is akkora műtét? Köszönöm!
2015. aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!