Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges, hogy ez miatt...

Lehetséges, hogy ez miatt megműtsenek? (lent)

Figyelt kérdés
Mostanában a jobb bokám sokszor kimegy, mármint úgy, hogy "félrelépek" és kibicsaklik. Úgy tudom, hogy ha valakinek minél többször megy ki a bokája (vagy akármilyen testrésze)az ott lévő ínszalagok meglazulnak, és egy idő után elszakadnak. Igazából még csak 1-2 éve van ilyen, hogy kimegy a bokám, de az utóbbi időben egyre sűrűbben. Mikor legutoljára kiment egy egész napig fájt, ha ráléptem, de nem annyira erősen, inkább a gyenge és a közepes között. Lehetséges, hogy hamarosan komoly beavatkozás szükséges?
2014. máj. 25. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg odafigyelni, és kímélni. Valószínűleg volt egy csúnya ficamod, és nem állt helyre teljesen.

Szélsőséges esetben létezik műtét persze, de azért remélhetőleg nem jutsz el oda.

Egy nagyobb kibicsaklás után hónapokig (akár évekig is) érzékenyebb és gyengébb az ember lába, ezért többször kimehet ismételten.

Oda kell figyelni, hogy ez ne történjen meg, és akkor helyrejöhet. (Nekem kb. két év volt hasonló, de szerintem a mai napig gyengébb kicsit a bokám.)

2014. máj. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hordjál magas szárú cipőt, ma már szinte divatos nyáron is.
2014. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, hál' istennek nem volt még ficamom. De lúdtalp betétem van és lehetséges, hogy azért ment ki a bokám mert nem volt benne a cipőmben?
2014. máj. 25. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem tudhatjuk, miért ment ki. Minden különleges ok nélkül is előfordulhat ilyen sajnos, bárkinél.
2014. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!