Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódásom volt?

Agyrázkódásom volt?

Figyelt kérdés

Tegnap részegen bevertem a fejem, és vérzett, alig emlékszek valamire, a fejem hátsó részén felül vertem be.

Ma reggel többször hánytam (tegnap is), és hányingerem van, szédelgek egy kicsit, de a fejem nem fáj.

Nem tudom, hogy most ez csak másnaposság vagy agyrázkódás is? ( nem nagyon szeretnék orvoshoz menni )



2014. aug. 30. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretnél, de azért nem ártana, ha orvos látna. Lehet, hogy tényleg agyrázkódásod volt, de ha vérzett is, azt a sebet el kéne látni. Jobbulást.
2014. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű a kettő együtt. Mégis javasolnék egy orvost, mert illumináltan nem tudod biztosan megbecsülni az ütés mértékét, és előfordulhat, hogy lassú, vénás vérzés indul meg az agyhártyáid között, ami napok múlva okozhat súlyos tünetet. Hidd el, nem te vagy az első, aki saturészegen csókolózott valami keményebbel, ezt nem kell szégyelni :-D
2014. aug. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak fertőtlenítve lett, ha kórházba megyek lehet, hogy összevarrják?
2014. aug. 30. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagy, lehetséges, de akkor inkább már kapcsolják.
2014. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még ma menjek be, vagy ráér holnapig?

Csak azért, mert ha holnap is hányingerem lesz akkor az már biztos nem másnaposság.

2014. aug. 30. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Menj el ma, csinálnak egy röntgent vagy CT-t (inkább utóbbit), és ha nincs semmi, akkor túl is vagy rajta.
2014. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most már jobban vagyok, szerintem csak másnaposság volt.

Ha meg van valami belső baj akkor úgy is kiderül majd.

2014. aug. 30. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!