Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 25 km/h val elvágódtam a...

25 km/h val elvágódtam a biciklimmel, és nagyon bevertem a könyököm, karom, vállam, térdem, fülem, fejem, és a combom. A fő ütést a fejem kapta, és fáj is. Lehet agyrázkódásom?

Figyelt kérdés

2014. aug. 9. 12:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű...

Véletlen nincs hányingered vagy szédülsz?

Ha igen akkor agyrázkódásod van.

2014. aug. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Szédülök. Akkor valószínű, mit tudok tenni ellene? Korházba nem akarok menni!
2014. aug. 9. 12:07
 3/24 anonim válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Menj be a kórházba és vizsgáltasd meg magad! Nem fog fájni!
2014. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
29%

Menj ki a kamrába, keresd meg a fagyállót, keverd egy kis benzinnel és fogyaszd egészséggel.

Az olyanoknak ez való, mint te. Szenvedjél, de el ne felejtsd még kiírni face-re is, hadd tudja meg az egész világ, hogy te felborultál biciklivel.

2014. aug. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi bajod van, azért nem akarok menni kórházba , mert utálok benn feküdni. Ezen a nyáron 2x voltam vesekő miatt, tavaly 3x. Tudom,hogy a vizsgálatnem fáj, agyrázkódásom is volt már. Facebookra ilyet sose írok ki,nem vagyok facebook függő.
2014. aug. 9. 12:15
 6/24 anonim válasza:
Azért mondom, hogy akkor szenvedjél.
2014. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Bírom az ilyeneket egyébként. Nem értem minek kell beszólni, kérdeztem valamit. Arra lettem volna kíváncsi,hogy otthon nem lehet-e valahogy elmúlasztani.
2014. aug. 9. 12:18
 8/24 anonim válasza:
38%

Én meg az olyanokat "bírom" , akik szeretik magukat sajnáltatni. Elestél a bringával hát Istenem, mi van akkor? Mi a francnak kell ilyet kiírni bárhova is. Gondolom nem ötéves vagy, mert tudod használni a billentyűzetet, akkor a sebtapaszt, gézt, betadine-t, jeget is tudod használni. Feltételezem, de lehet nem így van.

Azzal kezded, hogy lehet agyrázkódásod van, de ki van zárva, hogy te orvoshoz menj. Két tanács lehet. Az egyiket előttem írták le (menj orvoshoz), a másikat meg én ("szenved otthon"). Nem értem hol itt a probléma. Ha nem akarsz agyrázkódással orvoshoz menni (jobbik esetben csak agyrázkódás, lehet koponyatörés is), akkor nincs más lehetőség. Szenvedj otthon, nézzed a paprika tv-t, legfeljebb megdöglesz, kit érdekel?

De a lényeg, hogy te nem mész orvoshoz, mert már kétszer voltál. Három a magyar igazság, csak megpusztulsz harmadjára.

A legjobbakat!

2014. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem feltétlen fektetnek be, csak nagyon nyomós okkal. Azt azonban ellenőrizni KELL, hogy nem tört-e a koponyád, nincs-e a fejedben bevérzés, mert ezek közvetlenül az életedet veszélyeztetik. Szóval menj orvoshoz!!
2014. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jól van, látom nagyon értelmes vagy. Hogy ne csináltam meg a betadinos fertőtlenítést, jegelést, sebtapaszozást? Sajnáltatom magam,persze.Koponya törés nincs szerintem, mert nem 60-al estem el, hanem 25-el.
2014. aug. 9. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!