Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tetanusz szövődménye, mellékha...

Tetanusz szövődménye, mellékhatás?

Figyelt kérdés

Másfél hete tetanuszt oltást kaptam a derekam környékére, ami ugye az oltás után megduzzadt, fájt, majd később azt vettem észre hogy az derekam vonalába a lábam ( comb külső és belső felülete, majd a térdnél is) fáj, húzódik, feszül, néha elerőtlenedik, mintha néha valaki oda rúgna,majd össze esek, utána mintha mi sem történt volna, nem fáj. Hajolgatni arra az oldalra nem igen tudok.

Az oltás napjától kezdve borogattam, próbáltam kímélni. A duzzanat csökkent, az oltás helye ma már nem fáj, egyedül ez a kellemetlenség áll fel, hogy néha elgyengül a lábam pár másodpercre, percre,meg kell valamibe támaszkodnom, mert félek hogy elesek, valamint hajolni nem igen tudok.

Ez ugye el fog múlni? Mit tudok vele kezdeni?

Az orvos azzal nyugtatott, hogy természetes, hogy fáj a tetanusz környéke, borogassam, meg fog gyógyulni.



2014. aug. 30. 15:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!