Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez így rendben van?

Ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Az unokámnak még tavaly nyár elején volt egy súlyos kettős (részben szilánkos) bokatörése. Ennek következtében kb. 3 hónapig volt gipszben és kb. 1,5 hónapig járt gyógytornára. A gyermektraumatológus illetve a gyógytornász teljesen gyógyultnak nyilvánította.A rögzítőcsavarok egy része még tavaly nyár vége felé, míg a másik fele január-február tájékán lettek kivéve.

Sajnos azonban azóta is szinte FOLYAMATOSAN FÁJLALJA azt a bokáját. (Főleg terheléskor és időjárás-változáskor.)


Ez így jól van? Soha nem lesz már TELJESEN tünet MENTES? -Még csak 13 éves.-


Megköszönném a tapasztalatokat!



2014. szept. 3. 19:48
 1/4 anonim válasza:

Nem mondanám természetesnek. Nemekm mondjuk 4 hónapja volt egy bokatörésem, kb. 3 hónapja vették le a gipszet, de azóta is terhelés hatására fáj. Ha túl terhelem akkor van, hogy bedagad.

18/F

2014. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem természetes, hogy ennyi idős korban egy orvosilag gyógyult bokatörés után több mint fél évvel sem tünet mentes. Vigyék-vigyétek vissza orvoshoz, hogy kiderüljön van-e komplikáció.
2014. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem sem természetes, DE sajnos előfordulhat egy ilyen tipusú csonttörésnél, hogy utólag jelentkeznek fájdalmak. Ezek a fájdalmi reakciók nem biztos, hogy azt jelentik, hogy a sérülés nem jött teljtesen rendbe.


Azóta változott a helyzet ill. voltak ismét szakorvosnál a gyerek panaszaival?


Ráadásul az unokája még nagyon fiatal!

2015. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#3 vagyok:

Már a kérdés kiírása óta is eltelt 3,5 hónap. A sérülés óta meg már több mint 1,5 év.


egy szakorvos

2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!