Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » HPV! Akkor mi van, ha az...

HPV! Akkor mi van, ha az orvos szerint hüvelyben nem lát elváltozást, szerintem viszont valami belül sincs rendben?

Figyelt kérdés

tavaly kaptam el a hpv-t, azonnal nőgyógyászhoz is fordultam, amint észrevettem a szemölcsöket. kívül jól láthatóak voltak, viszont megnéztem tükörben is, és minta bent a hüvelynél, a bemenetnél is elváltozott volna ott egy szövetrész. szerintem nem így nézett ki régen. és ráadásul belül is éreztem kis puklikat, amiket régen (tampon felhelyezéskor pl.) sosem éreztem. megvizsgált mindenhol, de szerinte a belső részeken nincs szemölcs. kaptam a külső szemölcsökre ecsetelőt, kentem arra a bentebbi részre is, szebb lett, de nem múlt el, és a külső részekre 1-2 hét múlva újabbak nőttek. ha nem lenne belül is szemölcs, akkor kívül sem jelenne meg újra, nem?

keressek másik orvost?



2014. szept. 1. 22:25
 1/4 A kérdező kommentje:
*mintha
2014. szept. 1. 22:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen nemigyógyászt.
2014. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemi beteg gondozóba kellene menned.
2014. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de jól hangzik, király... asszittem a nőgyógyi is ért eléggé a témához.
2014. szept. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!