Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Brutális vállfájás?

Brutális vállfájás?

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 hete minden reggel úgy kelek hogy fáj a vállam. Olyannyira, hogy a könyököm nem tudom a vállam fölé emelni különben olyan éles fájdalom jelentkezik hogy néha még hányingerem is lesz. Ráadásul csak a jobb vállam. Valakinek hasonló tapasztalata van?
2014. szept. 8. 06:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem 1 évig volt, hogy folyamatosan fájt a vállam, a karom szinte mozgatni is alig tudtam. A reuma orvos azt mondta, hogy tornáztatni, és majd elmúlik. A gyógytornán sirtam a fájdalomtól, és nem hogy javult volna, hanem csak romlott. Aztán kaptam valami villanykezelést, attól kicsit javult, de igazán egy gyógymasszőr segitett rajtam. Hetente masszirozta, mozgatta a vállam.
2014. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!