Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy kézilabda edzésen megfogtá...

Egy kézilabda edzésen megfogták a kisujjam és miután elmentem az ember mellett nagyon fájt. Otthon jegeltem, kenegettem stb. már kb 4 hete történt. Már nem fáj és teljesen tudom mozgatni viszont a duzzanat még nem ment le. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 12. 14:55
 1/1 anonim válasza:
Azért mert a kezed állandón lóg, így nehezebben szívódik fel a duzzanat, nem tudom magyarországon kapható e a Chymoral forte gyógyszer, azt javasolnám, nézd meg a gyógyszertárban, meg persze amikor csak teheted fölfelé tartsd azt a kezed (mikor lefekszel alá teszel egy párnát, az a cél, hogy az ujjad szinte a szív szintje fölött legyen).
2014. szept. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!