Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörött a lábközépcsontom,...

Eltörött a lábközépcsontom, be van gipszelve még is fáj a javasolt felpolcolásnál?

Figyelt kérdés
Három napja törött el de ma mentem vele orvoshoz, igen megdicsért, hogy jól bírtam :D Fel van polcolva de nagyon fáj így és nem is a törésnél hanem a talpamba húzó érzést érzek meg a bokámnál felül. Ha simán leteszem az ágyra nem érzek semmit. Most mit csináljak? Azt mondták ha nem polcolom fel akkor megáll a vérkeringésem. Injekciót írtak fel trombózis ellen azzal lövöm majd magam most. Mit csináljak menjek vissza orvoshoz? :S Kétségbe vagyok esve :S
2014. szept. 15. 23:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kaptál már időközben járógipszet? Azt is nagyon rossznak találod?
2014. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Igen ma kaptam meg! :) hát fogalmam sincs, hogy kell mennem vele :s félek ráállni! :( mikor levették fekvőgipszet nem érwztem lábam csak görcsbe volt a vádlim.
2014. szept. 22. 15:37
 13/27 anonim ***** válasza:
1 napig még ne állj rá, annyi idő kell, amíg megköt a gipsz. Aztán mehetsz vele rendesen.
2014. szept. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Konnyitett gipsz :) azt mondták 4 ora mulva mehetek vele ha akarok :/ de nem megy :((
2014. szept. 22. 17:08
 15/27 anonim ***** válasza:
Ja könnyített, arra ráállhatsz, persze ha fáj, akkor ne erőltesd. és arra cipőt is húzhatsz vagy sarkat tettek a talpad alá?
2014. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Most mentem vele úgy 50 m-t de kértem mankóm, mert elkezdett fájni :( asszem lassan majd apránként próbálkozom :)
2014. szept. 22. 18:02
 17/27 anonim ***** válasza:

Erőltetni nem szabad, csak annyit menj vele egyszerre, hogy ne fájjon. Nekem pár nap után már nemigen fájt a járógipszben úgy rémlik.


Húzz cipőt a gipszre, úgy kényelmesebb lesz.

2014. szept. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Van rajta sarok :/ most keltem nemrég és iszonyatosan fáj a lábam, a fekvőbe nem fájt nem szorította ennyire. Visszamenjek orvoshoz?
2014. szept. 23. 10:37
 19/27 anonim ***** válasza:
Ha állandóan szoros, akkor igen. Olyan van, hogy beledagad, de felpolcolva le kell mennie róla a szorításnak.
2014. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Remélem csak bedagadt :S ha felpolcolom nem szorit annyira csak ha rá akarok állni! Gond lehet belőle ha szorít??
2014. szept. 23. 11:17
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!