Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörött a lábközépcsontom,...

Eltörött a lábközépcsontom, be van gipszelve még is fáj a javasolt felpolcolásnál?

Figyelt kérdés
Három napja törött el de ma mentem vele orvoshoz, igen megdicsért, hogy jól bírtam :D Fel van polcolva de nagyon fáj így és nem is a törésnél hanem a talpamba húzó érzést érzek meg a bokámnál felül. Ha simán leteszem az ágyra nem érzek semmit. Most mit csináljak? Azt mondták ha nem polcolom fel akkor megáll a vérkeringésem. Injekciót írtak fel trombózis ellen azzal lövöm majd magam most. Mit csináljak menjek vissza orvoshoz? :S Kétségbe vagyok esve :S
2014. szept. 15. 23:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Akkor nem gond. Idővel úgy lesoványodik a lábad majd, hogy lötyögni fog rajta a gipsz. Hány hétig kell a járógipszet viselned?
2014. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ez műanyag gipsz és tettek rá sarkat! Normális hogy tesznek rá? Meg se kérdezték kell e annyit mondtak ez még plusz 2000 Ft! Nem tudok cipőt felvenni így -.- október 20.-ra hívtak vissza. Nem tudom ki birom e :s
2014. szept. 23. 11:43
 23/27 anonim ***** válasza:
Azt hittem könnyítetthez nincs sarok. Ne félj, nekem is sarkas volt, nem is könnyített, de kibírtam, neked is menni fog! Valami színes gipszet kaptál legalább? Nem fázol benne, most, hogy hűvös lett az idő?
2014. szept. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy fáj :( de fázok majd veszek fel zoknit elejére :/
2014. szept. 23. 12:14
 25/27 anonim ***** válasza:
Igen, zokni kell rá, de nekem ráadásul télen volt gipszben, 2 zoknival is majd lefagytak a lábujjaim :)
2014. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Uhh :) az nem lehetett kellemes :S egész ügyesen mentem ma vele :) de most pihentetem mert be is dagadt :) majd megszokom :/
2014. szept. 23. 17:06
 27/27 anonim ***** válasza:
Helló, na megszoktad már azért kicsit a járógipszes létet?
2014. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!