Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hat napos fekvő gipszet...

Hat napos fekvő gipszet levehetem? Nagyon utálom már és abszolút nem fáj, lecsesz az orvos?

Figyelt kérdés
Nagyon ingerült vagyok miatta, anyám is azzal jön, hogy bezzeg ő egy kézzel megcsinált mindent stb a párom meg türelmetlen velem sürget hogy menjek már a mankóval! Igen ma is visz buliba de csinálnak nekem felpolcolási lehetőséget képzelhetitek mennyire fogom élvezni :( Levehetem ma estére a sînt? Amúgy is rosszul érzem magam miatta :(
2014. szept. 20. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
a saját érdekedben ne. Annak addig kell fennmaradni amíg az orvos mondja. A családod nem normális, már bocs.
2014. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A párodnak mondd meg, hogy ne legyen türelmetlen, mert ha túl hamar kezdesz járni, a végén még tönkremegy a lábad, és életed végig hordhat téged.


A másik az, hogy mióta az ember két lábon jár, sazóta némileg különböző a kéz és a láb szerepe, így fél kézzel lehet járni, fél lábbal nem igazán. Van valami, amit amúgy te meg tudsz csinálni, anyád nem? Mert akkor példálózhatsz azzal, hogy te meg tudod csinálni, akkor ő miért nem? Különbözőek a képességeink, ezt akkor is megmondhatod, ha nem találsz ilyet.

2014. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, hogy van csak tisztelem és nem merek neki mondani olyat, mert kb repülne a pofon, hiába élek külön másfél éve. Bármi olyat szólok megsértődik :( A bulit túléltem, édesapám jött értünk, szóltam a páromnak vegye el a botot addig nem tudok beülni kocsiba erre apám szólt be, hogy nem kellene ennyire elhagynom magam két nap múlva ugyis kapom a járót alig várja már mert legalább nem kell a nyavajgásom hallgatnia mindenkinek :( holott nem nyavajgok, erre a bulira se lett volna kötelező elmenni :( hiába volt felpolcolva, de úgy hogy széken ültem és egy másikra fel a lábam elég kényelmetlen volt, a lényege hogy most hogy hazaértünk elfeküdtem felpolcoltam és szabályosan érzem a vérkeringésem megindulását benne :) jól beis dagadt a lábam! :(
2014. szept. 20. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!