Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A térdem feszül, merev,...

A térdem feszül, merev, kiegyenesíteni lassan, fájdalmasan tudom csak, sántikálok, mi a diagnózis? :D

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes volt a múlt hét, és emiatt nem emlékszem, mit csinálhattam, maximum csak dereng, mert az anyámmal voltam otthon, és ő eléggé meg tud szorongatni, ezért ez így sajna kimaradt.

Tehát tényleg bicegek, nehezen hajlik, de annyira nem dagadt mert én is nehezen állapítom be hogy be van dagadva, de arra tippelek hogy igen. Zsibbadó olykor bizsergő érzés van a lábamban. Én nagyon rossz páciens vagyok, mert ha valami komoly, nem veszem komolyan, ha meg nem komoly futok az orvoshoz, ezért minden válaszért hálás vagyok, pláne a saját tapasztalatokért.



2014. szept. 23. 12:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Annyi még, hogy nem fáj állandóan.

De az idő nagy százalékában igen.

Lépcsőn felfelé rémálom. A sima séta is nehéz.

A kérdésem azért tettem fel, mert fizikai melóm lesz most szabi után, és nem tudom mennyire lenne érdemes terhelni.

Most új orvoshoz megyek, nem tudom milyen, de lelkiismeretesnek írták le az interneten.

Kicsit meg vagyok ijedve, mert látni semmi nem látszik, és csak hülyén mondom majd, hogy nem emlékszem mi történt. Remélem csak egy kis huzódás.

Egyébként a jobb szélső-felső oldala zsibbad.

2014. szept. 23. 12:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Korod, nemed, étrended?
2014. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
31, n, kaotikus
2014. szept. 23. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!