Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Bokarándulás, részleges...

Bokarándulás, részleges szalagszakadás, előfordulhat hogy jobban javul a bokám, mint az orvos mondta?

Figyelt kérdés

6 napja történt focizás közben,a bokam kifordult,majd feldagadt.

Másnap ügyeleten voltam,orvos azt mondta részleges szalagszakadás,az orvosi papirra pedig a distorsio talocrur l.d. lett dignosztizálva,4 hétre kaptam bokarögzítőt,amiben a lábamat a 3.hettol teljesen terhelhetem.


ugyanakkor ma mar semmi fajdalmat nem erzek meg ha meg is nyomom a bokam kornyeken,bokarogzitovel meg ha nem is normalisan,de azert tudok jarni,minden nap pihentetem,jegelem,borogatom,kenem+lampazom is.


Lehet hogy az orvos sulyosabb diagnozist allapitott meg,es mondjuk egy het mulva mar tudom normalisan hasznalni a labam(persze bokarogzitoben)?

Fontos lenne,mert most vannak a szalagavatópróbák(nov.kozepe szalagavto),es ha a teljes gyogyulas 4 het akkor vszinu nem tudok tancolni.:/


F/18


2014. szept. 26. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:

én bokarögzítőben ballagtam egy hét után :D

próbáld ki, mennyire bírod ki a táncpróbát, ha utána sem fáj, akkor szerintem mehet

2014. szept. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most mar en is azzal fogok,viszont a gyors lepesek nem esnek jol es sajnos ha most megeroltetnem benne van hogy ujra megtortenik..
2014. szept. 26. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

ez igaz :(

én csak sétáltam, viszont a tánc más

2014. szept. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!