Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elszeretném törni az ujjam....

Elszeretném törni az ujjam. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
légyszives ne oltogassatok. meg semmi. köszi
2014. okt. 24. 12:18
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Nem oltogatlak, de még is miért szeretnél ilyen butaságot csinálni? Ha fájdalmat akarsz magadnak okozni, valamilyen lelki gond miatt, még nem lesz jobb. Sokan így gondolkoznak, hogy az akkor juj de jó, mert a kezem fáj nem a szívem. BUTASÁG. Ha lelki problémád van nyugodtan írj segítek. Vagy ha már elég durva keress fel pszichológust.

Ha pedig csak szimplán szórakozgatsz, vagy ezt jó poénnak tartod, akkor elég buta és éretlen vagy.

Van még olyan tippem is hogy esetleg ezzel akarod magad kihúzni valami alól, ez akkor is butaság, mert örökre nem tudom. Vagy figyelem felkeltés, ha nem figyelnek rád eléggé ezzel sem érsz el semmit!

Sőt még akár oda lehet az egész ujjad ha valamit rosszul csinálsz.

2014. okt. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban megbánod, amikor az az iszonyatos fájdalom eláraszt.
2014. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:D Honfoglalózzál. Én odacsaptam a kezem az asztalhoz az meg eltört( mármint az asztal:) Vagyis az ujjam :)

Azóta is röhögök rajta ha eszembe jut.Amúgy egyáltalán nem egy nagy fájdalom.

2014. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!