Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Jó helyzetű sípcsonttörés,...

Jó helyzetű sípcsonttörés, végig ilyen nagy gipszem lesz és végig ilyen rossz lesz?

Figyelt kérdés
Ágyékig gipszben vagyok, tegnap este kaptam, szörnyű rossz, szorít, fáj a lábam, mozogni ágyban is alig tudok, aludni sem tudtam, ugye ez jobb lesz idővel? És kisebb gisz lesz majd később? Mondjatok valami vigasztalót, köszönöm.

2014. júl. 8. 11:24
 1/3 Gravija válasza:
Idővel lecserélik gézre, és a fájdalom is elfog múlni, viszont ha 1-2 héten belül nem múlik a fájdalom akkor ott lehet nagyobb törés van és az orvos nem vette észre
2014. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni,de sípcsonttörésre nekem is ekkora gipszem volt. Két hétig voltam fekvőgipszben,utána járót tettek fel még 4 hétre..És nem kaptam kisebb gipszet,végig ez vt nekem.Szorított nekem is vs úgy éreztem csak,de polcold fel jól és el fog múlni ez az érzés.De meg fogod szokni a gipszet egy idő után..gondolom fekvőd van még,majd a járóval már könnyebb lesz,tudsz mászkálni.
2014. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, közben meg is műtötték a lábam, csavarozták, mert mégis elmozdzult a csont. De így rövidül a gipszes időszakom állítólag, először műtét nélkül 10-12 hetet mondtak most már csak 6-ról volt szó, de az végig fekvő lesz. És ilyen nagy egész lábat végigérő gipsz.
2014. júl. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!