Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett az achillesemmel?

Mi történhetett az achillesemmel?

Figyelt kérdés
Ma este kocogtam és pár lépés után hallottam egy pattanó hangot. Innentől nem tudtam tovább futni, annyira elkezdett fájni az achillesem. Most így kb. 4-5 órával később pár mp-re tudok ráálni, mozgatni csak egy irányba de azt is csak egy bizonyos pontig. Be van borogatva és Flectorral is bekentem. Mi történhetett vele?

#láb #fájdalom #lábszár #achille #s ínszalag
2014. okt. 28. 23:27
 1/2 A kérdező kommentje:
*ráállni
2014. okt. 28. 23:35
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobb esetben csak begyulladt. A legrosszabb eset a szakadás, de az nem valószínű egy kocogásnál (ha aszfalton volt). Ha nem javul, fordulj orvoshoz, és ha elmúlik, semmiképpen ne fussál még egyszer annyi ideig, mint ameddig fájt.
2014. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!