Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek el van törve a...

Szerintetek el van törve a csuklóm? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

2 napja mérgemben szét vertem a falat(mielőtt leosztotok tudom hogy hülyeség) és azóta nagyon fel van dagadva,de tudom forgatni,függőlegesen simán mozog,viszszintesen kicsit nehezebben de arra is.Úgy tudtam hogy ha tudom mozgatni nincs eltörve,ez igaz?

Köszi a válaszokat :)


2014. okt. 29. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet törés, ne áltasd magad. Menj el a sebészetre, ott megröntgenezik, és annak megfelelően látnak el, hogy milyen elváltozás történt. Jobbulást!
2014. okt. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Törésnél is van (főleg csuklónál), hogy tudod mozgatni valamennyire. Rtg. tudja csak kimutatni.


Ja egyébként lehet benned agresszivitás, ha így fel tudnak bosszantani... :-( azon is változtathatnál.

2014. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó:Igen sajnos van,alapból nem csinálok ilyet de ha kihoznak a sodromból nem tudom vissza fogni magam :S
2014. okt. 29. 13:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, elmentél orvoshoz?
2014. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!