Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A sok harapdálásnak lehet...

A sok harapdálásnak lehet hosszú távon valami következménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátnőm nagyon szeret harapdálni, ami nem zavar, sőt sokszor még tetszik is, viszonyt néha elég erősre sikeredik egy-két csócsálás és ezeknek a nyomai sokszor napokig meglátszanak, bezöldülnek vagy picit be is sebesednek. Ezzel kapcsolatban lenne a kérdésem, hogy hosszú távon fizikailag lehet ebből problémám (itt nem konkrét betegségre vagy fertőzésre gondolok, hanem valami bőrhöz/izomhoz köthető jelenségre), vagy simán meggyógyul mindig a harapás nyom és ennyi?

2014. okt. 29. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Begyógyul. Boldog lehetsz, ha a barátnőd ismeri az erogén zónáidat és óvatosan harapdál, csak le ne tépje a ......t.
2014. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Én is sokszor harapdálom haveromat, mondjuk ő imádja, sőt még néha kéri is :)))
2014. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erősödik kicsit a husod.

Ez így hülyén hangzik, de jártam karatéra és eleinte tele voltam kék-zöld foltokkal. Pár év mulva ugyan olyan, sőt, erősebb ütéseket is bírtam, kékülés nélkül.

2014. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet bajod, ha átszakítja a bőrt és fertőzés kerül a szövetekbe. Magyarul ha vérzik akkor lehet baj, de ha begyullad azt úgy is észre fogod venni. Amíg csak foltok véraláfutások vannak addig nincs semmi baj. Örülj neki, hogy ilyen kis tüzes csajod van.
2014. okt. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jönnek a fogai vagy mi? Vegyél neki valami gumi cuccot, amit rágcsálhat.
2014. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!