Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beleléptem egy szögbe, mit...

Beleléptem egy szögbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés
beleléptem egy szögbe, kitisztítottam meg minden, nem mély a seb csak a bőrréteg alá ment be épp hogy csak vérzett egy fél centis kis semmi. viszont most be van gyullad elég keményen és fáj. borogassam vagy mit csináljak, hogy jobb legyen? segítsetek lécccci

2014. okt. 30. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól ki kellett volna nyomkodni, hogy a vér mosson ki minden bejutott fertőző csírát. Most figyeld a lábad és ha vörös csíkot látsz megjelenni a lábadon, akkor tetanusz injekciót adass be.
2014. okt. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

gyulladáscsökkentő kenőcs nincs otthon esetleg?A borogatás nem rossz ötlet. Nem lehet hogy nem tisztítottad meg rendesen a sebet?

Kicsit még fájni is fog, de nem sokáig, ki lehet bírni :D

2014. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%
Hát, ha van egy ismerősöd, aki ért az orvosláshoz, illetve megbízol benne, érdeklődj! :) De én azért megnézetném egy orvossal! :)
2014. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha elindul a csík mennyi időm van?
2014. okt. 30. 21:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék... Menj el az ügyeletre és adass be egy tetanus-t. Engem anno épp, hogy megkarcolt a szög, és már arra is adtak. Jobb félni, mint megijedni.
2014. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább 24 óra. Úgyhogy ráérsz majd akkor sietni.
2014. okt. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!