Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Délelőtt egy kicsit magasabbró...

Délelőtt egy kicsit magasabbról kellett leugranom, és kicsit rosszul érkeztem le. Megrándult a csontom vagy eltörhetett?

Figyelt kérdés

Azóta amikor rálépek, vagy mozgatom a jobb lábfejemet, a kisujjam és a bokám közötti rész fáj egy kicsit. Oda érkeztem rá azzal a lábammal kb. Dagadást egyelőre nem látok, rá tudok állni meg mozgatni is tudom, csak ha jobban megerőltetem akkor fáj.

Egy lehet törés, repedés, vagy csak megrándult?


2014. nov. 11. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem törés.
2014. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Törést, vagy repedést csak röntgennel lehet kimutatni, ha rá tudsz állni és tudod mozgatni, akkor szerintem csak megrándult, dagadás és lilulás lehet, hogy majd holnap reggelre lesz, szerintem borogasd be és polcold fel, persze megnézetni sem ártana.
2014. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A leírás alapján ez mégcsak nem is rándulas, ez annyi, hogy beütötted kicsit a lábad, nagy valószínűséggel semmi nem fog vele történni, pár napig esetleg fáj kicsit.
2014. nov. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!