Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett/repedhetett a...

Eltörhetett/repedhetett a csuklóm?

Figyelt kérdés

Elestem ma és a jobb kezemre érkeztem... kb. 15-20 percig nem is fájt majd elkezdett kicsit, majd jobban fájni...

jelenleg nem tudom rendesen mozgatni, bár nem olyan vészes, hasonló mint amikor valamilyen ízület megrándul...

egy enyhe dagadás van, de nincs más tünet....


előre is köszi! :-)



2014. aug. 25. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem holnap az első utam az orvoshoz vezetne. Látatlanban ezt így nem lehet megmondani.. Lehet, hogy nem tört el, de mi van ha igen? Tényleg menj el vele orvoshoz.
2014. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

holnap megyek is röntgenre... remélem nincs komolyabb baj...

viszont ez most kicsit más mint egy rándulás, viszont azóta sem dagadt be jobban.. ha nem nézik nem is venni észre, olyan kicsi a dagadás... :-O

2014. aug. 25. 23:20
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy ha csak egy kis szilánk törik le akkor azzal mit csinálnak? :-)
2014. aug. 25. 23:20
 4/5 anonim válasza:
szerintem azt is begipszelik. Írj hogy mi volt!
2014. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

voltam délelőtt röntgenen és azt mondták, hogy nincs törés, se repedés... csak zúzódás lett attól, hogy a tenyeremre estem. Azt mondta, hogy pihentessem, ha egy hét múlva sem javul, menjek vissza.


este már akkor is fájt ha nem csináltam vele semmit, de ma már jobban tudtam használni, tehát javult a helyzet. :-)


amúgy felírt egy gélt, amit ugyan ma még nem váltottam ki de még megfontolom.

2014. aug. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!