Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A csuklómba szúró zsibbadó...

A csuklómba szúró zsibbadó fájdalom van, mi lehet vele? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Fél éve folyamatosan edzek, 1-2 hónapja fekvőtámasz, vagy oldal kéztámasz esetén a jobb csuklómmal nem tudom megtartani magam, azaz csak ököllel tudom csinálni a feladatokat, mert 90°-ban behajlítva szúró zsibbadó fájdalmat érzek. Volt/van bárkinek is ilyen problémája? mi lehet a baj? Egyelőre vettem csuklószorítót, meg kenem sportkrémmel, ha nem javul csak akkor szeretnék orvoshoz menni.

2014. júl. 26. 12:45
 1/6 anonim válasza:
Még aktuális a kérdésed? Hasznos válasszal nem tudok szolgálni,de azt elmondom,hogy én is így jártam mint te. Én is edzettem,de a fájdalom miatt hanyagoltam,mivel 20 rendes fekvőtámaszt már nem voltam képes lenyomni. A súlyemelésről nem is beszélve...Ez a fájdalom ölte meg 2 és fél év fegyencedzését,mert már elviselhetetlen lett. Kb 1 év elteltével még mindig fennáll ez,szoval abbahagytam mindent amit szorgosan műveltem.De nem szeretnélek téged megrémíteni,se a kedved elvenni,ha te jobban bírod a fájdalmat akkor folytathatod. Ha te találtál rá okot szakértőtől/orvostol akkor légyszives írd le... Amúgy neked is ropog a csuklód?
2015. jan. 2. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írok privátba! :)
2015. jan. 13. 12:57
 3/6 anonim válasza:
sziasztok , velem is ugyanaz van? Mi a baj velunk? Az orvos nem tudja megmondani:(
2015. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Selejtek vagyunk :D :(
2015. nov. 27. 20:24
 5/6 anonim válasza:
elmult már a tüneted?
2015. nov. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, csuklószorítóval tudok edzeni úgy nem fáj, más megoldást nem találtam rá... :(
2015. nov. 30. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!