Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár éve történt, helyrehozható?

Pár éve történt, helyrehozható?

Figyelt kérdés

Sziasztok, par eve tortent egy baleset, ranehezkedtek a vallamra, es szerintem leszakadt. A par ev alatt olyan 6-7 re gondolok. Akkor amikor ez tortent 1 hetig fekudtem otthon annyira fajt, mozdulni nem birtam. A vallam ha most tukorbe nezek szemmel lathatoan lejebb van mint a masik, olyan 5-8 centivel. Ket kerdesem van, ennyi ev utan ez helyre hozhato? A masik meg az lenne, hogy lehet ez az oka, ha nehezet emelek a derekam felett picivel a hátamba hasít olyat, hogy vagy 2 percig mozdulni nem birok?

Orvoshoz menni félek, 19/f



2014. nov. 16. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Hét éve, azaz lehettél 12-13 éves. A szüleidnek nem jutott eszükbe orvoshoz vinni? Ez az egyetlen lehetséges úz.
2014. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hol laksz, hogy senkinek nem tűnt fel 6-7 év alatt hogy az egyik vállad 5-8 centivel lejjebb van mint a másik???


Ez nem normális, orvoshoz kell fordulni! Házi, aztán majd ő mondja hogy merre tovább.

2014. nov. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!