Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fáj a talpam?

Miért fáj a talpam?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődött,hogy kicsit fájt de nem törődtem vele,nem volt vészes,kedden olyan szinten elkezdett fájni,hogy csak lábujj hegyen tudtam közlekedni, hazaértem ittam kálcium tablettát, kicsit megmaszíroztam,egy fokkal jobb volt. Ma megint elkezdett fájni,de nem a talpam közepe,hanem a bal széle.

2014. nov. 20. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha piros is, akkor pl. lehet köszvény. De lehet ortopédiai baj is, pl. lúdtalp, különösen, ha mostanság váltottál cipőt. Lehet, hogy nem megfelelő a tartása.
2014. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a távdiagnózis rákfenéje, hogy nem látni a kérdezőt. Mert a látó orvos a páciens belépésekor azonnal fontos információkhoz jut a vizuális ingereken át. Hány éves, milyen nemű, melyik lába fáj, milyen cipőt hord ? Mindezeket érdekes módon a kérdezők figyelmen kívül hagyják, mintha gondolatolvasóknak és "látóknak" kellene lenniük.
2014. nov. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!