Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a baj? Mit tegyek?...

Mi lehet a baj? Mit tegyek? Mennyek el orvoshoz? F/14 (többi lent)

Figyelt kérdés

Kézilabdázok. Szerdán mult 2 hete az egyik mérkőzés után kb. 2-3 órával észleltem, hogy közvetlen ELÖZMÉNY és FÁJDALOM NÉLKÜL feldagatt a jobb bokám. (Hiszen sérülés nem történt. Ápolni nem kellett.) Ez másnap reggelre leapadt. A suliba a 8. óra végéig semmit nem tapasztaltam. A nap végén volt (dupla) tesiórám. Az órai eröltetés a tantárgyhoz képest a megszokott mértékű volt. A tesiórák végén megint tapasztaltam, hogy MINTHA kicsit duzzatt lett volna a bokám. Foglalkozni nem igazán foglalkoztam vele. Haza mentem. Mire hazaértem még jobban feldagatt. A jelenség e hét hétfő óta megjelent a bal bokámon is. (Már mint a feldagadás.) Ez a jelenség azóta minden napos.


Mi lehet a fentiek oka? Mit tegyek-tehetek? Lehet-e súlyosabb következménye? Mennyek el orvoshoz vele vagy sem?



2014. nov. 28. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól.hogy nem érzed menet közben még túlerőltetheted. Menj el az ortopéd szakrendelésre,vagy a sportorvoshoz és mesélj el mindent. Hosszú távon lehet vele gondod. Ja,és a sport mellett forgatsd a nyelvtankönyvet is,szükséged lenne rá.
2014. nov. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok..Miért is kaptam én privát üzenetet zsóka1991-től? Nem én vagyok a Kérdező. Az üzenet amúgy is kicsit zavaros. Ja és nemcsak a "mennyek" a hiba a szövegben. Ráadásul mindkét hiba kétszer is előfordul,ami már nem elütés. A "mennyek" és a "dagatt" leírási mód amúgy sem gépelési hiba. De nem ezen akarok tovább lovagolni. A biztonság kedvéért meg kell nézetni a bokát,nem elég borogatni,ahogyan írtad. Gyógytornász vagyok és nem a tüneti kezelés híve. Az üzenetet pedig továbbra sem értem,miért kaptam.
2014. nov. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el az ortopéd szakrendelésre, kérdező. Hidd el, a tested nem a barátod. Úgy tesz, mintha az lenne, de iszonyatosan bosszúálló természetű. Akármit követsz is el ellene, egyszer (akár évtizedek múltán is) könyörtelenül benyújtja a számlát.
2014. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért írjuk oda azt is a kérdezőnek, hogy menjek a helyes írásmód és a dagadt.
2014. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!