Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Áramütés után mi a teendő?

Áramütés után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kb 4 órája a melóhelyen egy alkatrészen keresztül "belenyúltam" a 230-ba. Piros folt és 2 fehér pont van a helyén. Ezen a 2 pontot érintkezett a kezem. Maximum 1 másodpercig tartott az egész. Már nem is fáj, csak, ha megnyomom. Nem fáj semmim, semmi különöset nem érzek. De azzal riogattak, hogy ebből is lehet valami vérrög. Ez igaz? Orvoshoz kéne mennem?

2014. dec. 11. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha meghaltál, temetkezési vállalat.

Ha nem, élj még sokáig!

2014. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz itt írogatni, akkor nyilvánvalóan már nem kell csinálnod semmit.
2014. dec. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván... De komolyan kérdezem...
2014. dec. 11. 19:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi teendőd, mert a bemenet-kimenet egy helyen volt, nem szaladt át az áram a testeden. Ne aggódj.
2014. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék a helyedben az ügyeletre, egy EKG nem árthat. Okozhat szívritmuszavart is, amit nem feltétlenül veszel észre, és igen, az hajlamosíthat vérrögre. Szóval szerintem jobb a biztonság.
2014. dec. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami tünete van azért, hogy probléma van? Fejfájás, szédülés, hányinger vagy hasonló? Úgy érzem magam, mint egy szürke hétköznapon szoktam...
2014. dec. 11. 20:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, én kétlem, hogy bajod lenne, de az ördög nem alszik.
2014. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Élsz még? Vagy már a facebookon emlékoldalad van?
2018. dec. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!