Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen érzés a kéztörés?

Milyen érzés a kéztörés?

Figyelt kérdés

Tegnap elestem a lépcsön és beütöttem a csuklóm fölött. Ott fáj a kisujjam alatt talán 2centivel mellette (megnéztem a neten valami holdascsont a neve, nekem Ott középtájt fáj)

Amikor beütöttem , akkor hallottam hogy koppan a csontom. Utána a könyökömig felugrott Egy éles fájdalom. Pár percre le is zsibbadt a keezem és közben úgy lüktetett, hogy egyszer enyhül a fájdalom majd hiertelen felerôsödik make vissza

A fájdaloom enyhült de amikor megérintem a hüvejkujjamat a mutatóval akkor is fáj. Ma meg akartam a kezben támaszkodni de akkor a hajlatomban olyan fájdalmat éreztem, months belémböknének Egy tût. Ez akkor is így van ha forgatom. Ja és ha forgatom akkor az egész kezem ropog (de sztem ez nem az)

Az ütés nem nagyon fájt, inkább Csak abban a pillanatban, majd enyhült is.

Ahogy most írok, Minden egyes pötyögés ugyan az a tûszúrás fogad engem, de ez nem olyan fájdalmas nekem.

Mi lehet ez?



2014. dec. 21. 08:05
 1/6 A kérdező kommentje:

Még ennyi lenne

Hogy mondjam el anyunak, hogy vigyen el a balesetire? Nem fogja komolyan gondolni ezt. Imitáljak a szeme elôtt Egy esést? (már volt Egy kid balesetem és akkor soem vitt sehova, nem hitt nekem hogy fáj, bár akkor pár nap alatt el is múlt de a lényeg az hogy nem fog hinni a mesémnek)

2014. dec. 21. 08:15
 2/6 anonim válasza:

Hát,én javaslom hogy battyogj be a balesetire,meséld el ugyanezt amit itt,jó lenne megröntgenezni.

(Milyen érzés,az attól függ hogy hol,mid és mennyire törött el)

2014. dec. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak annyi, hogy szülô nélkül nem mehetek balesetire. Ha meg elkezdem anyumnak mondókázni, hogy mi történt velem Csak annyit mind, hogy eb csont be for, tegyél rá krémet majd elmúlik meg ilyenek

Imitáljak a szeme elôtt Egy esést vagy MIT?

2014. dec. 21. 08:52
 4/6 A kérdező kommentje:
na tessék, anyuci úgy látja jobban, ha nem visz el dokihoz...
2014. dec. 21. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Apukád,nagy testvér,nagyszülő nem tud segíteni?Szerintem próbáld rávenni,mert ha esetleg eltörött nehogy rosszul forrjon össze,vagy elmozduljon.
2014. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eltört volna azt tudnád ,mert bedagadt volna és nem igazán forgatnád semerre. A zúzódás is nagyon tud fájni.
2014. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!