Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ebbol lehet nagyobb gond?...

Ebbol lehet nagyobb gond? Tobbi lent

Figyelt kérdés
elcsusztam a csempn kb 2 percig felse birtam allni, a konyha,es a nappali kozott van egy kb 5 cm lepcso fele,ami csempe. annak az elere,estem ra a derekammal. na most a bal oldalon olyan mintha csomo lenne ott ami faj. lesugarzik a fajdalom a labamra van,hogy allni is kellemetlen,mert ott a nyilalo fajdalom. egy hete tart de mara mar az egesz. derekam faj. elrepedhetett valami csont mert az egesz bal derekam be van dagadva ,meg ott a csomo ami faj.
2015. jan. 8. 07:21
 1/4 anonim válasza:
Bizony lehet! Azonnal menj dokihoz! Ha a lábadba is kisugárzik az már nagyon nem jó. Ha lehet addig ne hajolgass és ne emelj semmit!
2015. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ami t tudok elmegyek sajnos meg kell varnom mig valaki vigyazz a babamra. mi lehet a bajom? igy mar kezdek aggodni. erdemes a sebeszetre menni evvel? o gondolom elkuld rongenre rogton. reumatologiara meg honapokat kell varni mig idopontott kapok
2015. jan. 8. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez így akár gerincsérülés is lehet. Remélem, már orvosnál vagy..
2015. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ma megyek delelott. elegge kivancsi vagyok mi van remelem nem gerinc lesz bar oldalra estem. repules kozben ugy iranyotottam magam hogy ne gerincre essek vagy seggre a vegen igy sikeredett
2015. jan. 9. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!