Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért fájhat a térdem?

Miért fájhat a térdem?

Figyelt kérdés
Ha guggolok es hirtelen felállok olyan mint ha begorcsolne vagy vissza tartaná valami es nemtudom meg álni le kell ülnöm, meg ha futás után is, meg van amikor kattog, orvosnál voltam de azt mondta nemtudja mi lehet a baja es felírt porckopas elleni gyógyszert de meg iyg is rosz.valaki tudna segiteni hogy mimiatt lehet ez? (rendszeresen sportolok futok es kosarazok)

2015. jan. 8. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
hát porckopás, ahogy az orvos felírta a gyógyszert.
2015. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek minden szerve és testrésze alkalmas arra, hogy bizonyos sportokat űzzön. A Te térded ezek szerint nem alkalmas sem sok futásra, sem ugrálásra. Ismerje meg mindeni a saját korlátait.
2015. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát jólvan koszonom !

Csak kérdeztem mert az orvos azt mondta hogy nemtudja mibaja van es csak felírt egy gyógyszert.Hat a mozgást nemtudom mar 5éve kosarazok 3evig versenyszerűen futotam.

2015. jan. 10. 07:42
 4/4 anonim válasza:
Egy jó orthopéd doki pontosabban meg tudja mondani lehet-e porckopás a háttérben. Amikor mozgatja és vizsgálja, a súrlódásból+röntgenből megmondja hol lehet a probléma gyökere (vagy elküld mri-re. Lehet, hogy az ízületi tok túl szoros és az okozza a problémát.
2015. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!