Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van itt olyan, aki szándékosan...

Van itt olyan, aki szándékosan el akarta a kezét törni?

Figyelt kérdés
hogyan akartad, miért, mit sikerült evvel elérned? privibe is lehet

2015. jan. 11. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még régebben,mikor általános sulis voltam akkor el akartam törni,méghozzá azért,mert nem akartam suliba menni.

Az akkori barátnőmmel egy nagyon magas mászóka tetejéről ugráltunk le.Na persze nem sikerült,ekkor volt hogy téglával a saját kezemre rácsaptam...(szerencsére) nem törött el...sőt azóta sem törött el még soha semmim:) 20/L

2015. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

én is el akartam. kéztőcsontomat. úgy csináltam mindig hogy belevertem a falba ott ahol el akartam törni. aztán meguntam. tiszta fehér lett a kezem a faltól, meg horzsolás. zúzódott, az tuti, de hogy eltört e vagy repedt e, hát azt sosem tudom meg már :DD

majd irok privibe

2015. jan. 11. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!