Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meg fog teljesen gyógyulni a...

Meg fog teljesen gyógyulni a vállam?

Figyelt kérdés

Október közepén harcművészeti oktatáson ráestem a bal vállamra és nagyon megrándult, estére már aludni se hagyott. Elmentem megröntgeneztetni, azt mondták, nem tört el. Felkötve pihentettem 1-2 hétig, aztán szép fokozatosan használtam, amennyire tudtam mozgatni. Nagyjából egy hónap után rendbe jött annyira, hogy már tudtam mozgatni minden irányba, aztán még inkább vártam két hetet - biztos, ami biztos alapon -, majd visszamentem edzésre. Azóta pedig a gyógyulás megállt egy szakaszon. Ha erőltetem, vagy ha csak sokáig használom a bal kezemet ismét fáj - bár ez semmi az első héthez képest, mégis zavaró -, a felkarom pedig elfárad. És nem csak edzésen, itthoni tevékenységek során is.

Egyébként van egy kis kitüremkedő rész, ami nem tudom, hogy duzzanat, vagy csont. Nem igazán látszik, de határozottan kiáll és ha mellette a mélyebb részben - a két csont között - megnyomom, fáj.

Mennyi idő szükséges a teljes gyógyuláshoz? Ha ennél több, akkor még nem megyek el megnézetni, meg félek, hogy nem tudnának vele mit kezdeni...



2015. jan. 20. 00:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!