Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elöfordulhat hogy agyrazkodaso...

Elöfordulhat hogy agyrazkodasom van? Ma delutan testnevelés órán 2-szer fejen talált a kosár labda és elérösen. Utána nem sokkal hányingerem lett és most is az van meg néha a fejem is fáj?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor nekem agyrázkódásom volt, nem tudtam monitorra nézni, sem tv-re, sőt a hangoktól is rosszul voltam (fájt a fejem, szédültem, hánytam). Konkrétan SEMMIT nem tudtam csinálni, mert mindentől rosszul voltam, tehát ha te még itt ki tudsz írni kérdést, akkor nem hiszem, hogy nagy baj lehet. Ha van is, akkor maximum valami nagyon enyhe lehet.
2015. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. jan. 15. 18:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs emlékezetkiesésed akkor nagy baj nincsen. Nekem volt, akkor orvos, röntgen, megfigyelés.
2015. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!