Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kaptam több féle orvosi...

Kaptam több féle orvosi véleményt és nem tudom hogy, most mi is lehet a baj. Elvileg el van szakadva az elülső keresztszalagom és a porc levált. (egyáltalán nem fáj) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Már lassan több mint 3 hete tesi órán focizás közben felugrottam és rosszul érkeztem (nem estem el). A lábamban (jobb) erős fájdalmat éreztem és nem tudtam rá állni... Elmentünk a kórházba (nevet nem akarok írni) ahol a drága orvos úr megvizsgált és nem mondott szinte semmit! Talán annyit hogy nincs törve, se kimenve a lábam és kapok egy gipszet. Itt már voltam röntgenen és az ultrahang következett volna, az orvos felhívta az ultrahangost és mondta neki hogy van egy beteg, megcsinálod? vagy holnap? van hozzá kedved? , jó akkor rá ér majd vissza jön holnap...

Másnap vissza mentünk és meg ultrahangoztak ahol az ultrahangos azt mondta hogy úgy látja mint ha, el lenne szakadva a szalag. Vissza mentünk az orvoshoz aki azt mondta hogy nincs elszakadva. Vissza rakta a gipszet és mondta hogy menjek iskolába.

Ekkor át mentünk egy másik kórházba mivel már elegünk volt a pontatlanságából stb. itt az egyik orvos is megvizsgált és szinte ugyan azt mondta....

Pár napra rá voltam MR-en is és talán egy hétre rá meg is jött az eredmény. Amiben az állt hogy az elülső kereszt szalagom el van szakadva és a porc le van válva.

Közben felkerestünk egy "2." orvost, ő adott láb merevítőt mondta hogy pihenjek. És "azonnali" műtétet javasolt.

Az nap mentünk vissza az orvoshoz akihez eddig jártam és vittük az MR felvételt és a papírt is amit kaptam, a láb merevítővel a lábamon. Mielőtt be jelentkeztünk hozzá ki jött a rendelőből és kb. 15-20p el ment valahova.Utólag kiderült hogy, annál az orvosnál volt aki megvizsgált. Be hívott minket mire vissza jött és kicsit idegesnek tűnt hogy, minek a merevítő stb.. Akkor mondta hogy igen úgy látszik a felvételen mint ha, el lenne szakadva de ez nem olyan pontos felvétel és lehet hogy csak meg van nyúlva a szalag. Megvizsgált és mondta hogy nem kell megijedni mert nincs "tünet" és nem fáj, egyáltalán. És nem kell megműteni! Mivel nincs tünet és tudom használni a lábam, így nem kell megijedni, de ha a porc megakadna mivel el van válva akkor azonnal műtét! Fel írt porc erősítőt és mondta hogy nyugodtan használjam a lábam!

Én az utólsolag említett orvosnak adok igazat mert nagy részben úgy van ahogy ő mondja.



2015. márc. 14. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!