Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Begyulladt a nagylábujjam....

Begyulladt a nagylábujjam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt körömvágásnál belevágtam a lábujjamba.Nem a köröm nőtt be csak belevágtam a körömcsipesszel. Akkor egy kicsit vérzett, de semmi komoly. De most egy kicsit (tényleg nagyon kis mértékben) azon a területen be van dagadva és bepirosodott. Gennyes váladék jött belőle de csak nagyon kevés. És egy ponton érintésre érzékeny, de csak érintésre és azon az egy ponton máshol nem. Mit ajánlatok mit csináljak? Borogassam vagy valami más?

2015. márc. 17. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
betadine-t vagyél a patikában ha nincs otthon és azzal kenegesd éjjelre.
2015. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Napközben kenegesd jóddal, estére tegyél rá Tetran krémet és egy sebtapaszt, nekem így 3 napon belül elmúlt a gyulladás. Ha 3-4 nap alatt nem lesz jobb, akkor menj el sebészetre.
2015. márc. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!