Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 14éves vagyok májusban 15....

14éves vagyok májusban 15. Még 2014 novemberében, meghúztam a derekam bal oldalát a vesémnél. Mostanában megint előjött, de most sokkal jobban fáj. Egyébként rendszeresen focizok, versenyszerűen? .

Figyelt kérdés
2hete nemtudok edzeni mert nagyon fáj , benyilal bal oldalt ilyen húzó érzés. Mai nap már jobban volt de éreztem hogy nem 100% de lementem edzeni mert kiváncsi voltam hogy bírom.. csak futás közben illetve hirtelen mozdulatoknál jön ki a fájdalom. Kenem 2hete minden szarral most már azért javul. Jövő héten indul a bajnokság.Valami tanács?

2015. márc. 19. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál vele?Egyébként a Natúr Arkánumot ajánlanám,nagyon jó.
2015. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek a köznyelvi megfogalmazás, hogy "meghúztam" a derekam, valójában gerinctáji porckorong illetve a porckorong mellett a gerincből kiágazó ideg problémájára utal. Haladéktalanul orvoshoz kell fordulni, aki majd megmondja, hogy milyen sportot nem ajánlatos űzni.
2015. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De mondom télen jo volt (ugyanúgy jártam edzésre) es most javul..
2015. márc. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!