Seb gyógyulása?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám felgyorsitani a sebem gyógyulását? Tegnap az iskolából jöttem haza és elestem a biciklimmel , és a bal tenyerem leütöttem , a jobb könyökömön meg végigcsusztam a köves úton. Elmentünk bekötni , előtte lemosták minden szerekkel. Ez nagyon rosszkor jött mert pénteken kellett volna mennem versenyre testnevelésből , meg hétvégén lett volna vizilabda meccs. Addig meggyógyulhat? vagy fellehet valahogy gyorsitani?

Nagyon elakarnák menni mind 2 re de igy bekötözve nembirok, jobb kezemet nem birom hajlitani mert ugy van kötözve balon meg a tenyerem fáj



2015. márc. 25. 09:15
 1/3 Trafó1 ***** válasza:
Nincsenek csodaszerek, ha nem gyullad be és nem genyezik akkor megy a gyógyulás a maga útján, ha ha begyullad az gáz, és a vízilabda nem használ neki, sem a sport, ezt most sajnos el kell fogadnod, hogy csak kispados vagy, nyugodj bele.
2015. márc. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aloe Vera jelentősen gyorsítja a sebek gyógyulását.
2015. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jóddal fertőtlenítsd le napjában többször!
2015. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!