Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit csináljak ínhüvely gyullad...

Mit csináljak ínhüvely gyulladásom van el mentem doktorhoz és irt fel kenőcsöt gyógytornán is voltam . Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

2015. márc. 29. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Rögzítőt kaptál rá? Az a legfontosabb. Ha nincs nyugalomban, nem fog javulni.

Nekem kétszer volt ínhüvelygyulladásom, mindkétszer csak a szteroid segített. Az egy hét alatt helyrehozta, előtte meg 2-3 hetet kínlódtam kenőccsel, bioptron lámpával, mifenével minden eredmény nélkül.

2015. márc. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kaptam rógzitöt de nem használ.
2015. márc. 29. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ahogy írtam, nekem se javult 2-3 hét alatt se semmit konzervatív kezeléssel. Azért írtam a szteroidot, az segít a leggyorsabban. Nem muszáj az ízületbe adni, lehet popsiba. Tudom, hogy okozhat károkat, de akkora mennyiség, ami egy ilyen kezeléshez kell, veszélytelen. Ha gyakran kiújul, az más tészta, évente többször nem ajánlott.
2015. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!