Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térd oldalszalag szakadás...

Térd oldalszalag szakadás után a rehabilitáció végeztével milyen térdrögzítőt éri meg venni?

Figyelt kérdés
Hello! Nemrég lábaltam ki belső oldalszalag szakadásból, gyógytornán, erősítésen mindenen túl vagyok, a doki aztmondta,hogy vigyáznom kell nehogy a következő sérülést a keresztszalagom bánja.. ezért keresek valamilyen térdrögzítőt,hogy ha nem is 100%ig biztonságosan de legalább valamennyire biztonságosan tudjak ismét sportolni.. kézilabdázom rááadásul pont a bal lábammal történt a baleset amiről elrugaszkodom, támaszkodom stb.. valaki tud ajánlani valami jó, megbízható térdmerevítőt??

2015. ápr. 5. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

1. A kézilabdát felejtsd el!

2. [link]

2015. ápr. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem. Otto bock-terdrogzitom volt,keresztszalag szakad utan ezt irtak fel. Ugyan nekem azt akkor irtak fel,amikor reszleges szakadasom volt,es mire megjott a terdrogzito,elszakadt teljesen.. De ez szamodra lenyegtelen :) en ezt ajanlani tudom!:) nekem a dokim irta fel,igy sokkal olcsobban hozza lehet jutni! Gyogysegedeszkoz boltba tudod megvenni vagy megrendeltetni :) vagy oda bemenni es megkerdezni mit ajanlanak :)
2015. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kika26 ***** válasza:
szia, én is kézilabdázó vagyok-ifi. 2014-ben volt 3 térdműtétem ebből az egyik keresztszalag-szakadás volt. Nekem ez a sport a szerelmem és boldogan mondhatom hogy 1.5 év kihagyás után ismént pályán vagyok. Nekem is a bal lábam sérült. Minden tökéletesen megy csak a felugrásról ellet lemondanom, de magas vagyok így helyből vagy nekifutásból tudok dobni. Sok térdrögzítőt próbáltam ki és nekem ez jött be: [link] drága de jó :) ha esetleg van kedved beszélgetni a témában akkor írj nyugottan privátba :) /L
2015. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!